چهارشنبه ۱۴۰۰/۰۳/۲۶

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین

نشست روشنگری و بصیرتی در سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین

دشمنان انقلاب درصدد نفوذ به کشور و ایجاد دو دستگی در بین مردم هستند. اینگونه نشست های بصیرتی در راستای آشنایی بیشتر بسیجیان و پرسنل این سازمان با توطئه های دشمن و بصیرت افزایی خواهد بود.

به گزارش  روابط عمومی  سازمان اتوبوسرانی ، محمد حسن ایرانخواه:مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی  شهرداری قزوین ، باذکر صلوات برمحمد و آل محمد(ص) و ضمن خیر مقدم  به مهمانان  گرامی آقایان مجید یونسی : جانشین محترم حوزه مقاومت بسیج مقاومت کارمندی شهرداری شهید باهنر شهرداری و محمد دودانگه مسئول محترم پایگاه بسیج شهید حسن پور و با همکاری عوامل  پایگاه مقاومت بسیج شهدای مدافع حرم درسالن جلسات این سازمان برگزار شد.

ایرانخواه گفت : اقتدار و پیشرفت کشور را منوط  بر حضور گسترده و انتخاب صحیح مردم است. و انشاالله ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود ؛ وبا هدف شهید والا مقام حاج قاسم سلیمانی" که الگوی حرکت‌های جهادی این مجموعه به عنوان اعضای یک نهاد فعال در تمامی عرصه های جنگی ، سیاسی، فرهنگی و آموزشی است ، دوباره دشمنان را ناامید و مایوس می کنیم.

یونسی گفت : اقتدار و پیشرفت کشور را منوط  برحضور گسترده و انتخاب صحیح مردم است و بیان داشت انشاالله ملت همیشه در صحنه ایران اسلامی با حضور چشمگیر خود دوباره دشمنان را ناامید و مایوس می کنند.

دودانگه گفت : نقل است که وقتی در سال 1342 امام خمینی به سوی تبعیدگاه برده میشدند؛ یک مامور ساواک از ایشان پرسید : " پس یاران شما کجا هستن؟" که امام خمینی در جوابش این جمله تاریخی را فرمودن که " یاران من در گهواره های مادرانشان هستند ". می نازد . و ما همان کودکان دیروز هستیم"

ایرانخواه درپایان گفت : از کاندیداها و دوستان و پرسنل این سازمان انتظار دارم، اخلاق اسلامی انسانی را در تبلیغ کاندیدای خود مراعات و از هرگونه انتقاد از طرف مقابل که موجب اختلاف و هتک حرمت باشد خودداری نمایند، که برای پیشبرد مقصود و لو اسلامی باشد، ارتکاب خلاف اخلاق و فرهنگ مطرود است.

تصاویر مرتبط