شنبه ۱۴۰۱/۰۲/۲۴

به مناسبت هفته معلم صورت گرفت؛

تجلیل سازمان اتوبوسرانی قزوین از معلمان مدرسه کابل البرز

به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین به همراه جمعی از مدیران، معاونان و مسئولان پایگاه ‌های شهدای مدافع حرم، شهید باهنر و بسیج ادارات از معلمان مدرسه کابل البرز تجلیل و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین؛ مجید اسلامی، سرپرست این سازمان به مناسبت هفته معلم به همراه جمعی از معاونان، مدیران، مسئولان پایگاه های شهدای مدافع حرم، شهید باهنر و بسیج ادارات با حضور در مدرسه کابل البرز، هفته گرامیداشت مقام شامخ معلم را به جامعه بزرگ فرهنگیان تبریک گفت.

اسلامی در این دیدار اظهار کرد: معلم در باور و ارزش های ملت مسلمان ما، جایگاهی رفیع و ارزشمند دارد و در تفكر دينی ما معلم روشنگر چراغ فروزان هدايت و نجات بخش آدميان از ظلمت جهل ونادانی است.

او  افزود: در حدیث شريف «زَکاة العِلمِ نَشْرُهُ»، نقش معلمان در نشر علم به خوبی تداعی شده و به واقع معلمی شغل انبیاء است و مولای متقیان در وصف آن فرموده اند من علمنی حرفاً، صیرنی عبداً.

در پایان مراسم از فرهنگیان برجسته دبستان کابل البرز قزوین، توسط مجید اسلامی سرپرست سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین، مسئولان پایگاه های شهدای مدافع حرم، شهید باهنر و بسیج ادارات، با اهدای گل و لوح سپاس تجلیل به عمل آمد.

پایان پیام

تصاویر مرتبط