پنجشنبه ۱۴۰۰/۰۹/۰۴

در هفته بسیج صورت گرفت،

نشست بصیرتی بسیجیان سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین با محوریت گرامیداشت هفته بسیج برگزار شد

نشست بصیرتی بسیجیان و کارمندان سازمان اتوبوسرانی قزوین با حضور صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین، مدیران و کارمندان سازمان اتوبوسرانی به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج در نمازخانه سازمان اتوبوسرانی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین، این مراسم با قرائت زیارت عاشورا ، مداحی و روایتگری حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین به مناسبت هفته گرامیداشت بسیج به عنوان شجره طیبه ای که شکوفه های آن بوی بهار وصل، طراوت یقین می‌دهد در نمازخانه امام سجاد (ع)  سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین برگزار شد.

در این نشست، محمد حسن ایرانخواه، مدیر عامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری قزوین، با بیان اینکه  بسیج نماد خدمت بیشتر و فعالیت های جهادی در راستای ارزش های انقلاب است، عنوان کرد: به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج نشست بصیرتی بسیجیان و کارمندان با قرائت زیارت عاشورا، مداحی و روایتگری در راستای  زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس، ترویج فرهنگ شهادت و ایثار انجام شد.

در ادامه جلسه، حسین صلح جو عضو شورای اسلامی شهر قزوین با اشاره به تاریخچه بسیج در انقلاب و عوامل ظهور و بروز بسیج به امر امام خمینی (ره) به عنوان عامل اصلی حفظ و بقای نظام اشاره کرد و گفت:  مهمترین راه مبارزه با آمریکا خدمت به مردم است، بسیجی نام و نشان ندارد هر کس می تواند در هر لباس بسیجی و تفکر بسیجی داشته باشد.

وی افزود:مقام معظم رهبری همواره نگاه ویژه ای به بسیجیان داشته و این نشان می دهد که بسیج یکی از پشتوانه های انقلاب اسلامی است و اگر در شهرداری نیز بسیجی وار عمل کنیم و با اقدامات جهادی پیش برویم مطمئن باشید کارها به خوبی صورت می گیرد.

صلح جو در ادامه نشست با اشاره به اینکه مسجد محل مطالبات مردم از مسئولین است، اظهار کرد: مسجد به عنوان سنگر دفاع از حریم اسلام  و ارتباط نسل دیروز و امروز بسیار اهمیت دارد چرا که جذب و اعزام بسیج بعد از جنگ تحمیلی در مسجد انجام شده است.

تصاویر مرتبط